Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Z wielką radością zapraszamy Was na uroczysty, niepowtarzalny koncert podsumowujący dotychczasową działalność Kołobrzeskiego Mini Studia Jazzowego, którym od niemal roku w Laboratorium Kultury Adebar kieruje saksofonista i pedagog, Czesław Zdrojewski.

We wtorek, 25 czerwca o godzinie 20 na Scenie Plenerowej przed Laboratorium Kultury Adebar wystąpi Marek Walarowski.

Czarnoziem to formacja tworzona przez Dawida Dąbrowskiego (syntezator modularny) i Michała Giżyckiego (klarnet basowy, saksofony).

8 czerwca w Adebarze o godzinie 20:00 zagra duet muzycznych improwizatorów - Jerzy Mazzoll (klarnet, klarnet basowy) i Cyprian Pakuła (perkusja).

W piątek, 07. czerwca gościem Adebaru będzie Arek Zawiliński - autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck.

Muzyka Wielbłądów jest inspirowana głównie afrykańskim bluesem - stanowiąc mieszankę takich gatunków jak afro-blues i desert-blues.

W sobotę, 25. maja w godzinach 14:00 - 18:00 zapraszamy na dziedziniec przed Laboratorium Kultury Adebar, gdzie ekipa Creative Media będzie wykonywać zdjęcia wszystkim tym, którzy chcą mieć niezapomnianą pamiątkę z tegorocznych Dni Kołobrzegu.

Z okazji Dni Kołobrzegu 2024 zapraszamy na wyjątkowy i niepowtarzalny koncert w Adebarze, na którym pierwszy raz zagrają i nagrają muzykę ze sobą: Mikołaj Trzaska oraz - dobrze znani nie tylko kołobrzeskiej publiczności jako formacja "Daktyle" - Maciej Jaciuk i Marek Sadowski.

Laboratorium Kultury zaprasza serdecznie na spotkanie z Muzeum Miasta Kołobrzeg, które rozpocznie się 18 maja o godzinie 11.00 w Laboratorium Kultury Adebar.

18 maja o godz. 20 w Laboratorium Kultury Adebar spotka się dwójka improwizatorów, by stawić czoła i podjąć się wyzwania, jakim improwizacja inspirowana albumem Johna Coltrane’a - „Interstellar Space”.

W Laboratorium Kultury Adebar odbyły się warsztaty otwarte z uczestnikami pleneru artystycznego Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

Miłośników rodzinnych warsztatów z rękodzieła zapraszamy tym razem na wydarzenie w iście królewskim stylu.

W najbliższą niedzielę 21 kwietnia o godz. 12 w Adebarze odbędą się ostatnie z cyklu warsztatów kreatywnych dla młodzieży i dorosłych „Tworzyć Każdy Może: Mandale z Intencją”.

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Bębniarskie, na których razem poczujemy radość dzięki odkrywaniu siebie poprzez dźwięk, muzykowanie oraz wspólnotę.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na warsztaty dla nastolatków „Boję się. I co teraz? Czyli jak żyć pełnią życia pomimo lęku”.

Idealnie nieidealna czy nieidealnie idealna? Jaka jest Sylwia Kamusik? "Kobieta to ja" - tak tytułuje się w mediach społecznościowych.

Jeśli wśród Was ktoś komu trzeba przedstawić artystę, który pojawi się na adebarowej scenie w sobotę, 20. kwietnia o godz. 20:00, to służymy pomocą:

Nie szczędzimy wysiłków i zasobów by rozwijać się kierunkach rozwoju, które wybraliśmy przypadkiem, lub w takich, które ktoś nam narzucił.

Po fantastycznym występie na plenerowej scenie Adebaru w sierpniu ubiegłego roku formacja South For Winter w pełnym składzie wraca do Kołobrzegu z nowym materiałem.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt