Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Dzień przed sobotnim koncertem duetu SIKSA w Klubie Muzycznym CENTRALA zapraszamy serdecznie do Laboratorium Kultury ADEBAR na otwarte spotkanie połową formacji, czyli Alex Freiheit.

We wtorek 20 lutego o 16. w Laboratorium Kultury Adebar odbędzie się poetyckie spotkanie otwarte Oficyny Kołobrzeskich Poetów i Malarzy.

Na początku było słowo. To dzięki słowu człowiek zaczął tworzyć, odkrywać, uczyć się.

Red Sky to bydgoski zespół jazzowy powstały w 2023 roku z inicjatywy flecisty, saksofonisty, kompozytora, aranżera, niedoszłego fizyka teoretycznego, kołobrzeżanina i amatora kawy (a to wszystko w jednej osobie!) Kajetana Sokolnickiego.

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pracownia Pozarządowa zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone funduszowi grantowemu „SPLOT Wartości”.

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu "Jazz w Adebarze".

W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się otwarte spotkanie w sprawie możliwości otrzymania dotacji na działania związane z kulturą w 2024 roku.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na wystawę prac jednego z najpopularniejszych polskich autorów komiksów adresowanych do dzieci i młodzieży, Maxa Skorwidera, której towarzyszyć będą warsztaty komiksowe.

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej z siedzibą we Wrocławiu w ramach corocznej światowej kampanii „16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet” zaprasza na warsztaty równościowe.

To co nas jednoczy to wspólny posiłek, od wieków ludzie gromadzili się przy ogniu, stole i posiłku.

W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się otwarte spotkanie z zespołem Voo Voo.

Hejt, czyli obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Jak go rozpoznać i jak sobie z nim radzić? Czy na pewno hejt jest domeną tylko Internetu?

Marcin Pendowski jest jednym z najlepszych polskich basistów, którego oryginalny funkujący styl gry jest naznaczony wieloletnim scenicznym doświadczeniem.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na warsztaty z linorytu. Przed nami dwa spotkania – 11 listopada w sobotę i 12 listopada w niedzielę. Początek o godzinie 14.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza w piątek 3. listopada o godzinie 20. na film krótkometrażowy "Trzy miłości" i spotkanie autorskie.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - otwarte spotkanie z zespołem Voo Voo, który tworzą: Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal.

W Laboratorium Kultury Adebar odbył się wernisaż wystawy rzeźb i instalacji Przemysława Milewskiego. Autor jest kołobrzeżaninem i miłośnikiem różnorodności natury, spokoju i płynności.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na Jazzowe Zaduszki, gdzie po raz pierwszy publicznie zaprezentują się uczestnicy Kołobrzeskiego Mini Studia Jazzowego, które rozpoczęło swoją działalność na początku września bieżącego roku.

W sobotę 28. października o godzinie 18. Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na wernisaż wystawy rzeźb i instalacji Przemysława Milewskiego. Wystawę będzie można oglądać do 15. grudnia.

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na wykład otwarty Ryszarda Adamiaka. Tytuł prelekcji to „Przemiana trudności w możliwości”.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt