Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

MDMAR to pseudonim artystyczny Marii del Mar. Jej głos to pochodząca z Majorki "świeżynka" z międzynarodowym potencjałem.

Śpiewane po angielsku piosenki jej autorstwa mają folkowo-popowy styl, inspirowany utworami artystów takich jak: Angus & Julia Stone, Harry Styles czy Cage the Elephant, wyróżniają się jednak silną osobowością i fascynującym wokalem. MDMAR wydała samodzielnie album „About Love”, jednak prawdziwa przygoda rozpoczyna się w 2021 przy projekcie płytowym z Blau. Współpraca przyniosła single „Better Live”, „Forgive” (z gościnnym występem Coozy – queerowej piosenkarki indie-folk z Anglii) i „Little Girl. W marcu 2022 opublikowała wspaniały singiel „Like at home” przy współpracy z L.A. i Sergio Llopisem. Single wymasterował Sean Magee z Abbey Road Studios w Londynie. W kwietniu zeszłego roku ukazał się cały album „Better Lige”.

Na koncert tej niesamowitej artystki zapraszamy na plac przed Adebarem w czwartek, 4 lipca o godz. 20:30.

Wstęp oczywiście wolny i dla każdego. Do zobaczenia!

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt