Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Już w najbliższy piątek Fundacja "Skryptorium" z siedzibą w Kołobrzegu zaprasza na wyjątkowy wieczór.

W kołobrzeskim Laboratorium Kultury Adebar, mieszczącym się przy ratuszu, o godzinie 18.00 rozpocznie się wieczór autorski Olafa Popkiewicza - znanego archeologa, poszukiwacza, wieloletniego redaktora programu "Poszukiwacze historii", emitowanego na Polsat Play, a od maja bieżącego roku - również autora książki "Z wykrywaczem przez Polskę".

Podczas tego spotkania Autor będzie promował swoją książkę. Dla mieszkańców Kołobrzegu istotne jest to, że Autor poświęcił cały rozdział wydarzeniom, jakie miały miejsce w Kołobrzegu w 1807 roku. W skali naszego kraju to jedyna tego typu książka, która zabierze Państwa w niesamowity świat znalezisk historycznych oraz wspaniałych odkryć i przygód. Pierwszy tom ma podtytuł "Zabór pruski" i tematycznie opisuje wydarzenia historyczne z rejonu dawnego zaboru pruskiego.

W książce wydarzenia historyczne są poprzedzone opowieściami, które wprowadzają w klimat miejsc lub wydarzeń. Bogactwo zdjęć, znalezisk i miejsc czyni tę książkę naprawdę wyjątkową. Podczas spotkania będzie możliwość spotkania z Autorem i nabycia autografu, a być może również specjalnej dedykacji.

Piątek, 5 lipca, godz. 18.00, Laboratorium Kultury ADEBAR w Kołobrzegu, wstęp wolny i dla każdego.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt