Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

We wtorek, 25 czerwca o godzinie 20 na Scenie Plenerowej przed Laboratorium Kultury Adebar wystąpi Marek Walarowski.

Marek Walarowski jest absolwentem i wieloletnim wykładowcą prestiżowego Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jako pianista i kompozytor o gruntownym wykształceniu zarówno klasycznym, jak i jazzowym, ma w swoim dorobku współpracę z czołowymi wykonawcami muzyki pop i jazzu, a także liczne nagrania oraz programy radiowe i telewizyjne. Jest również laureatem Międzynarodowego Konkursu Pianistów Jazzowych w Kaliszu oraz Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach.

Koncert na scenie plenerowej Adebar będzie prezentacją jego autorskiej koncepcji artystycznej Dual Jazz, wykraczającej poza schematy pianistyki jazzowej i bazującej na własnym dorobku kompozytorskim. Z jednej strony pozostaje ona wierna głównemu nurtowi jazzu, z drugiej stanowi jego nowatorską i wyrafinowaną wersję, wzbogaconą o elementy wyrosłe z muzyki klasycznej.

Wstęp wolny i dla każdego. Ilość miejsc nieograniczona.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt