Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Zdradzamy kolejne szczegóły związane z tegoroczną edycją TransPortu Literackiego 29 w Kołobrzegu.

W Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego odbyło się kolejne spotkanie Społecznej Rady Kultury.

13 i 14 kwietnia Kołobrzeskie Neony zapraszają na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Maciej Mazurkiewicz z koszalińskiej Pracowni Druklin.

W piątek 5 kwietnia świętowaliśmy podwójny jubileusz kołobrzeskich Pionierów.

Czwartkowy wernisaż wystawy Pracowni Tkaniny Artystycznej pt. "Kolorowy świat" w RCK w Kołobrzegu był niezwykle wzruszającym wydarzeniem.

W Muzeum Miasta Kołobrzeg odbyło się otwarcie wystawy „Niezwykły wiek. Kołobrzeg 1839-1939”.

Decyzja o powołaniu nowej instytucji nastąpiła podczas sesji Rady Miasta w dniu 31 stycznia.

W Kołobrzegu po raz szósty zostało zorganizowane Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.

Już w najbliższą niedzielę w Kołobrzegu po raz szósty zostanie zorganizowane Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.

W Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Dzień Kołobrzeski organizowany w ramach Projektu Historyczno - Ekologicznego Szkół Podstawowych pod tytułem “Śladami bursztynowego szlaku”.

65 artystek i artystów z 9 krajów z Europy i Azji, 33 czytania w ramach 12 głównych wydarzeń, 3 wieczorne koncerty, debaty oraz rozmowy i finał z wręczeniem festiwalowych nagród w ramach sceny na plaży, a także 260 godzin zajęć prowadzonych przez 42 osoby w 30 pracowniach warsztatowych, szkoleniowych i edukacyjnych z udziałem 350 uczestniczek oraz uczestników zakwalifikowanych spośród blisko 600 zgłoszeń – tak w pigułce prezentuje się 29. edycja TransPortu Literackiego, najstarszego metrykalnie, ale wciąż najmłodszego duchem festiwalu literackiego w Polsce, który pod hasłem „Przyszłość literatury”, odbędzie się między 6 a 9 czerwca w Kołobrzegu.

„Europejskie Bajanie - Najpiękniejsze Bajki i Baśnie” - pod takim tytułem w Regionalnym Centrum Kultury odbył się XXII Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Teatralnej.

21 i 22 marca w Bielsku-Białej odbył się Beskidzki Kongres Kultury, realizowany pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Bielska Białej.

W ramach projektu „Śladami bursztynowego szlaku” Szkoła Podstawowa nr 4 włączyła się w organizację Kołobrzeskiego Dnia Dorsza.

Muzeum "Patria Colbergiensis" pragnie serdecznie zaprosić na barwną opowieść o kołobrzeskim muzyku okresu wczesnego baroku.

W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się kolejne zebranie Społecznej Rady Kultury.

Za nami III Zjazd Programowy II etapu konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

W sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta odbyła się wyjątkowa uroczystość - Gala Kołobrzeżanki Roku.

W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta odbyło się wyjątkowe widowisko artystyczne pod tytułem „Być kobietą, być kobietą”.

Pracownia Architektury „Insomnis” z siedzibą w Szczecinie wykona dokumentację projektową przebudowy parku przy ul. Frankowskiego, gdzie ma powstać Neon Park.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt