Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Marek Niedzielski to muzyczny ekstrawertyk, któremu zdarza się niekiedy odpływać w natłoku introwertycznych myśli.

To właśnie one są głównym motorem napędowym w tworzeniu ciekawych kompozycji, którym nigdy nie brakuje przemyślanego tekstu i tworzącej się między wierszami relacji artysty ze swoimi słuchaczami. Jego muzyka pozbawiona jest niepotrzebnych ozdobników, by w myśl odwzorowania rzeczywistości - dostarczać nam jedynie najczystsze emocje, które nie zawsze są idealne. Nieoczywisty i nierzadko do bólu szczery marzyciel za pomocą brzmieniowego projektu chce stworzyć i skrupulatnie zacieśnić więź z odbiorcami, która według niego jest najważniejszą wypadkową bycia artystą.

Brzmienia Marka Niedzielskiego po raz pierwszy uraczyły nas w 2019 roku, kiedy to na rynku pojawiła się EP-ka zatytułowana "Pies". Chwilę później wtórował jej również debiutancki album artysty o nazwie "Aby do wiosny". To właśnie to wydawnictwo określiło nam styl twórczości Niedzielskiego, a także pokazało, że w indie klimacie okraszonym gitarowymi wstawkami czuję się on jak ryba w wodzie. Warto więc wyczekiwać nadchodzącego krążka artysty, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

12.07.2024 (piątek) godz. 20.30

Marek Niedzielski

Wstęp wolny

Scena plenerowa Adebaru

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt