Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

L.A.S. to skrót od Lachowicz Audio System, pod którym tworzy Jacek Lachowicz - kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista i producent.

Brzmieniowo L.A.S. rozwija synt-popowy, mocno elektroniczny klimat, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w przyrodzie. Szkice do utworów powstają jednak w sposób analogowy. Jacek Lachowicz to klasycznie wykształcony muzyk. Przy komponowaniu sięga po instrumenty takie jak fortepian czy gitara. Utwory powstają na drodze improwizacji.

Jacek Lachowicz ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami i formacjami jak: ŚCIANKA, LENNY VALENTINO, KOBIETY, TYMON TYMAŃSKI, SMOLIK, KRZYSZTOF KRAWCZYK, ANIA DĄBROWSKA, OLEK KLEPACZ, KORTEZ.

Zapraszamy na koncert L.A.S w pełnej odsłonie syntpopowej. Niedawno ukazał się nowy singiel pt."Nie ruszam się"- piosenka dystopijno-ekologiczno-eskapistyczna (w warstwie tekstowej). Zaś muzycznie utrzymana w energii house'owo-tanecznej. Idealna do biegania czy ćwiczeń porannych na siłowni.... A już na koncercie premierowy singiel "Miły" - piosenka o tym, jak być miłym i nie tylko... Będą też utwory z wcześniejszych płyt.

11.07.2024 (czwartek) godz. 20.30

Wstęp wolny

Scena plenerowa Adebaru

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt