Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Kołobrzeg wysoko w rankingu plaż magazynu Travelist.

W Porcie Pasażerskim ruszyła jedna z największych atrakcja - koło widokowe.

Za nami pierwsza odsłona spływu “Parsęta – regeneracja”.

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska serdecznie zaprasza na Piknik Morski i Noc Świętojańską w ramach obchodów Kołobrzeskiego Święta Morza 2024, który odbędzie się 22 czerwca 2024 r. w porcie jachtowym w Kołobrzegu.

Serdecznie zapraszamy Wystawców do udziału w tegorocznej edycji Jarmarku Solnego - wydarzenia, które jest nieodłącznym elementem wpisanym w krajobraz Kołobrzegu.

W dniu 16 czerwca Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zaprasza na spływ kajakowy rzeką Parsętą.

W Kołobrzeskim Instytucie Kultury i Promocji odbyło się śniadanie prasowe z udziałem władz miasta.

Zapraszamy do Mariny Solnej, wyróżnionej tytułem Ikony Pomorza Zachodniego.

W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się spotkanie otwarte podsumowujące badania ankietowe dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych.

Pierwsza spokojna wycieczka rowerowa w ramach rywalizacji "o Puchar Rowerowej Stolicy Polski" już w najbliższa niedzielę 2 czerwca 2024 roku.

Prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zapraszają mieszkańców, samorządowców, radnych oraz stowarzyszenia i inne działające organizacje na spotkanie otwarte podsumowujące badania ankietowe dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych.

W sobotę 25 maja w Kołobrzegu gościmy ekipę programu Pytanie na Śniadanie.

Poznaliśmy pełną listę projektów, na które będzie można głosować w tej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Kto znajdzie się na podium rankingu Travelist.pl? Ruszył najgorętszy plebiscyt tego lata! Eksperci z Magazynu Travelist.pl – jak co roku wraz z powiewem wakacji – wzięli pod lupę polskie plaże.

Po raz dwudziesty trzeci w Kołobrzegu na rzece Parsęcie rozegrane zostaną regaty Smoczych Łodzi.

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska zaprasza do udziału w imprezie "Na dwóch kółkach KołoBrzegu", która odbędzie się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na kołobrzeskiej promenadzie.

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zaprasza na casting do produkcji filmu promocyjnego związanego z naszym miastem oraz finałem konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Czy w Kołobrzegu powstanie nowoczesne oceanarium, działające jako placówka naukowo - badawcza? To bardzo możliwe.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt