Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Serdecznie zapraszamy Wystawców do udziału w tegorocznej edycji Jarmarku Solnego - wydarzenia, które jest nieodłącznym elementem wpisanym w krajobraz Kołobrzegu.

Z przyjemnością informujemy, że Jarmark Solny wraca do Centrum, na Plac Ratuszowy i Skwer Miast Partnerskich przy zbiegu ul. Ratuszowej, Armii Krajowej i Narutowicza. Jarmark jest cyklicznym wydarzeniem kulturalnym o charakterze wystawienniczo-handlowym, nawiązującym do tradycji jarmarków kupieckich w Kołobrzegu, przeznaczonym dla wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, naturalnych produktów spożywczych, przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie cykl imprez artystycznych, które uatrakcyjnią jego przebieg i przyciągną do Centrum mieszkańców i turystów. CENNIK:

Domek od 15 lipca - 18 sierpnia | 9.000 zł netto (12.177 zł brutto).

Operatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. - najstarszy i najbardziej znany w Polsce organizator targów i wystaw.

Regulamin i formularz

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt