Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Już w najbliższą sobotę 6 lipca zapraszamy do TVP3 Szczecin na program “Zachodniopomorskie na weekend. Dzień dobry, tu Kołobrzeg!”.

Godzinny program na żywo z Reduty Morast rozpocznie się o godzinie 11. W programie zastępca prezydenta do spraw gospodarczych Ewa Pełechata opowie telewidzom, dlaczego warto przyjechać do Kołobrzegu na wakacje, Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg w mundurach z wojny francusko-pruskiej wystrzeli z armaty a komandor Marcin Koc zaprezentuje jak należy korzystać z deski SUP.

Nie zabraknie przerywników muzycznych Ani i Tomka Trust oraz gotowania na ekranie – będzie nam towarzyszył kucharz Ryszard Pilecki oraz zobaczymy felieton o małosolnych ogórkach z kołobrzeskiej solanki.

Temat kultury w sezonie wakacyjnym poruszy między innymi dyrektor Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta Tadeusz Kielar, natomiast o trwającym Międzynarodowym Zlocie Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów w Podczelu opowie komandor zlotu Marian Laskowski. Nie zabraknie felietonów – między innymi o kajakarstwie na Parsęcie, bibliotece nie tyko w roku szkolnym oraz bezpieczeństwie na plaży.

Więcej już jutro na antenie TVP3.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt