Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Każdego roku Prezydent Miasta Kołobrzeg wyróżnia tych, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie kołobrzeżan, przyczynili się do rozwoju oraz promocji miasta, odnieśli sukcesy o zasięgu ponadregionalnym.

W ręce takich osób, instytucji czy podmiotów gospodarczych trafią statuetki Konika Kołobrzeskiego. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, stowarzyszenia, zakłady pracy, kluby do składania wniosków o przyznanie nagrody wraz z krótkim uzasadnieniem.

Wnioski można składać w terminie do 26 stycznia 2024 r. do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg. Druk wniosku dostępny jest na stronie www.i-kolobrzeg.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta UM - wejście przy Straży Miejskiej.

Wnioski składać mogą:

- organizacje społeczne i stowarzyszenia działające w Mieście Kołobrzeg

- obywatele - mieszkańcy Kołobrzegu w liczbie przynajmniej 20 osób

- podmioty gospodarcze działające w Mieście Kołobrzeg.

Koniki Kołobrzeskie 2024 zostaną wręczone 3 lutego 2024 r. podczas uroczystej gali Prezydenta Miasta Kołobrzeg i Starosty Kołobrzeskiego - Koniki Kołobrzeskie 2024 i Perły Powiatu 2024.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt