Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W Laboratorium Kultury Adebar odbyły się warsztaty poświęcone naszym staraniom o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

W spotkaniu wziął udział między innymi profesor Krzysztof Czyżewski oraz Mikołaj Trzaska. Na początku spotkania, jeden z twórców kołobrzeskiej aplikacji Rafał Kolikow przedstawił gościom założenia i historię naszego udziału w konkursie. Profesor Krzysztof Czyżewski mówił o swoich doświadczeniach z ESK w innych miastach, frontach ruchów miejskich i nowych zjawiskach w kulturze.

Wykład i spotkanie z prof. Krzysztofem Czyżewskim - cenionym na całym świecie pisarzem, reżyserem, animatorem działań międzykulturowych, współtwórcą Ośrodka „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach, Fundacji Pogranicze oraz Międzynarodowego Centrum Dialogu w Krasnogrudzie odbędzie się w poniedziałek 22 stycznia o godzinie 18 w Adebarze.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt