Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu "Jazz w Adebarze".

Tym razem zagości u nas Atempo Trio w składzie: Itay Abramowitz – fortepian, Alon Stern – bas i Yoav Lachovitzky – perkusja.

Muzycy z Izraela bardzo rzadko koncertują w Polsce, ale zawsze są to wydarzenia najwyższej próby. Muzyka Atempo Trio łączy w sobie zróżnicowane elementy, charakterystyczne dla kraju z którego pochodzą instrumentaliści. Można w niej usłyszeć m.in. rytmy i skale arabskich, bałkańskich oraz śródziemnomorskich ludów, a także wplecione w nie afrykańskie i afro-karaibskie sekwencje.

Yoav Lachovitzky swoim najnowszym albumem zarejestrowanym niedawno w Amsterdamie po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko genialnym perkusistą, ale także utalentowanym kompozytorem. Itay Abramowitz występował na na całym świecie, dał się poznać jako muzyczny partner wspierający na scenie gwiazdy pierwszej wielkości: Yasmin Levy, Pablo Rosenberg i David Broza. Basista Alon Stern wnosi do tria spoiwo i groove, które charakteryzują grę formacji.

Koncert odbędzie się 11 stycznia o 20.

Bilety w cenie 40 PLN (norm.) / 20 PLN (ulgowy) do nabycia w Laboratorium Kultury Adebar w dniu koncertu. 

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt