Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W Kołobrzeskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości startuje pilotażowy tygiel kulturalno-biznesowy.

Sprawdź w jakiej roli i jak możesz dołączyć do zespołu wspierającego projekt:

Ambasadora (rola społeczna) - Chcesz być blisko wydarzeń kulturalno-biznesowych w naszym mieście? Wspierać i pomagać? Reprezentować projekty w mediach?

Konsultanta (rola odpłatna) - Masz wiedzę i doświadczenie, które mogą pomóc w organizacji pilotażu, w takich obszarach jak media.

Partnera pilotażu (barter) - Chcesz, aby Twoja marka pojawiła się jak Partner projektu i możesz zaoferować wsparcie, np. w postaci noclegów, upominków dla uczestników, produktów, usług, które pomogą w organizacji projektu?

Sponsora pilotażu (wsparcie finansowe pilotażu) - Wartości naszej inicjatywy są bliskie także Twojej firmie? Chcesz pomóc łączyć interdyscyplinarnie kulturę i biznes?

Moderatora warsztatów (rola odpłatna) - Masz kompetencje, aby zadbać o procesy grupowe? Zadbać o networking i poprowadzić uczestników takimi metodami jak np. design thinking lub action learning?

Jak się zgłosić? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, przejdź przez krótką rekrutację i dołącz do zespołu wspierającego pilotażową edycję Tygla kulturalno-biznesowego.

Termin zgłoszeń mija 16 lutego.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt