Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Powiedz: "Tak dla Europejskiej Stolicy Kultury Kołobrzeg 2029" i weź udział w multimedialnej kampanii społecznej.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w kolejnym działaniu związanym z finałem konkursu Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku. W październiku odbyły się spotkania preselekcyjne przedstawicieli miast kandydujących. Do drugiego etapu z 12 miast przeszły cztery: Lublin, Katowice, Bielsko-Biała i Kołobrzeg. Nasze hasło to „I sea you”.

W związku z tym, chcielibyśmy pokazać zaangażowanie mieszkańców i policzyć się w Europejskiej Stolicy Kultury. Każdy, kto wyśle swoje zdjęcie za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”, znajdzie się na fotografiach, które następnie zostaną umieszczone w przestrzeni publicznej naszego miasta. Forma jest otwarta - to może być bilbord, banner, plakat na przystanku autobusowym, słupie ogłoszeniowym, tapeta na ogrodzeniu, napis ze zdjęć w formie liter ESK. Wszystko zależy od Was i ilości przesłanych zdjęć.

Stylistyka plakatów będzie nawiązywała do kandydatury naszego miasta do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury oraz hasła: "I sea you". Po przygotowaniu zbiorczej fotografii, będzie ona również dostępna do pobrania w formie elektronicznej.

Wśród osób, które wyślą do nas swoje zdjęcie wraz z wymaganymi załącznikami, rozlosujemy zestawy okolicznościowych upominków.

Zdjęcie należy wykonać i przesłać w terminie od 13 grudnia 2023 do 29 lutego 2024 roku. Projekt skierowany jest zarówno do mieszkańców jak i turystów, bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z pomocy studia fotograficznego, wsparcia w tym zakresie udzieli partner naszego projektu, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich. Zapraszamy do studia szczególnie te osoby, które chcą by ich wizerunek pojawił się w dużym formacie na terenie miasta. Zapewni to odpowiednią jakość zdjęcia. Zgłoszenie chęci skorzystania ze studia należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer: 512 385 488 w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 16.00 w celu umówienia terminu.

Aby wziąć udział w kampanii należy:

  1. Wykonać zdjęcie i wysłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”.
  2. Zapoznać się z klauzulą RODO i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na upublicznianie wizerunku. W wypadku osób nieletnich, bądź z innych przyczyn nie posiadających pełnej zdolności do czynności prawnych, zgody muszą być wyrażone przez opiekuna prawnego.
  3. Wyżej wymienione zgody należy zatwierdzić w formie elektronicznej korzystając z formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce konkursy.

 

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt