Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się spotkanie władz miasta z radnymi Rady Miasta, którego tematem były działania związane z naszym finałem w ESK 2029.

Prezydent Anna Mieczkowska i zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz przedstawiły dalekosiężny wpływ na lokalną kulturę i rozwój oraz możliwość nadania miastu międzynarodowego charakteru i podniesienia jego europejskiego wizerunku.

Podczas spotkania mówiono o mobilizacji mieszkańców do działania i podniesienia jakości życia w mieście. Europejska Stolica Kultury to nie tylko projekt kulturalny i artystyczny, ale także szansa na szeroką rewitalizację miasta i ożywienie w wielu obszarach. Na spotkaniu przedstawiono również harmonogram działań na najbliższy kwartał.

Na zakończenie odbyła się degustacja pierników z naszym logo “I sea you” przygotowanych przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu specjalnie na tą okazję.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt