Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Prezydent miasta Anna Mieczkowska, Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta i Młodzieżowa Rada Miasta zapraszają na Kołobrzeskie Andrzejki.

Tegoroczną gwiazdą będzie Żabson. Muzyk wystąpi 25. listopada o godzinie 20. w Hali Milenium. Warm-up od godziny 18. Żabson, a właściwie Mateusz Zawistowski to polski raper oraz autor tekstów.

14 lipca 2015 wydał debiutancki minialbum, zatytułowany NieKumam. 20 czerwca 2016 zaprezentował drugą EP-kę pt. Passion Fruits. 23 lutego 2018 wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany To ziomal. Wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). 15 sierpnia wydał następną EP-kę pt. Trapollo. W 2018 uczestniczył wraz z Pezetem, Sitkiem i Sokołem w „Projekcie tymczasem”. W 2019 wydał kolejny album pt. Internaziomal. 1 lutego 2021 wydał mixtape Ziomalski Mixtape.

Dyskografię zamyka album długogrający Ostatni Ziomal z 2023 roku, który jest prywatną podróżą artysty przez jego życiowe doświadczenia i przeżycia oraz najnowsza, niezwykle imprezowa EPka Macrodosing wydana wspólnie z Kronkel Domem. Artysta ma także na koncie hitowy album Amfisbena wydany w 2022 roku w kolaboracji z Young Igim.

Żabson współpracował z wykonawcami takimi jak m.in.: Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar, Sitek, Young Leosia czy Malik Montana.

Bilety w cenie 40/20 PLN (karta mieszkańca) do nabycia na stronie tobilet.pl i od 14 listopada w kasie Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta.


REGULAMIN


Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt