Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta ogłasza „Konkurs na nazwę dla najdłuższej polskiej promenady”. Celem jest wyłonienie nazwy dla bezimiennej dotychczas trasy pieszo-rowerowej.

Od kilku miesięcy mamy najdłuższą promenadę w Polsce – to fakt nie budzący wątpliwości. Od wysokości Sanatorium „Muszelka” do wejścia do Ekoparku Wschodniego szeroki trakt pieszy połączony z biegnącą obok ścieżką rowerową ma długość 3160 metrów. Nie ma jednak nazwy – to również fakt nie budzący wątpliwości. Mamy trzy nazwy ulic łączących się w jeden ciąg spacerowy, mianowicie ulicę Rodziewiczówny, ulicę Sikorskiego i ulicę Sułkowskiego. Najwyższy czas to zmienić.

Konkurs trwa od 3 października do 5 listopada 2023 roku (termin mija 5 listopada o północy). Propozycje należy wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tym celu należy zatwierdzić wszystkie wymagane prawem zgody) lub wypełnić druki znajdujące się w miejskim Punkcie Informacji Turystycznej w Ratuszu i w Laboratorium Kultury Adebar. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.k2029.eu w zakładce konkursy. W informacji poza propozycją nazwy powinny znaleźć się dane nadawcy: nr telefonu, imię nazwisko i adres do korespondencji. Adresatem konkursu są osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci. Konkurs ma charakter otwarty oraz ogólnopolski. Oceny prac dokona powołana w tym celu komisja konkursowa. Przyznana zostanie jedna nagroda - rower.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt