Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na warsztaty dla nastolatków „Boję się. I co teraz? Czyli jak żyć pełnią życia pomimo lęku”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi, które uzewnętrzniły się w odpowiedziach udzielonych w anonimowej ankiecie przeprowadzonej wśród uczniów ZS Nr 1 im. H. Sienkiewicza, zapraszamy kołobrzeską młodzież do udziału w jednodniowych (do wyboru: 18 lub 19 kwietnia) warsztatach budujących świadomość i rozumienie emocji (ze szczególnym uwzględnieniem lęku) w oparciu o teorię ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poprzez doświadczenie nauczyć się adaptacyjnej postawy wobec swoich myśli i uczuć, aby żyć w zgodzie z osobistymi celami i wartościami. Warsztaty poprowadzi Miram Białek – magister psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, psychoterapeutka prowadzącą terapie indywidualne dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzin. Miriam pracuje integracyjnie w podejściach systemowym i humanistycznym (Gestalt), wykorzystując również techniki poznawczo-behawioralne oraz ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

Zapisy na warsztaty należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt