Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Nie szczędzimy wysiłków i zasobów by rozwijać się kierunkach rozwoju, które wybraliśmy przypadkiem, lub w takich, które ktoś nam narzucił.

Pracujemy ciężko, a efekty i tak są marne, lub co najwyżej przeciętne. Męczymy się ale brniemy dalej, bo przecież tyle już zainwestowaliśmy w rozwój w tych niewłaściwych kierunkach. A wystarczyłoby poznać lepiej swoją naturę, zrozumieć w jakie dary jesteśmy wyposażeni, a później regularnie je rozwijać.

Chciałbyś dowiedzieć się jak wielki posiadasz potencjał i w jakich dziedzinach życia mógłbyś stać się prawdziwym mistrzem? Chciałbyś zrozumieć jakie dary przynosisz ludzkości, jak mógłbyś je rozwijać? Jeśli tak to zapraszamy Cię na cykl spotkań tematycznych, na których wykonamy wspólnie tą pracę. Odkryjemy twoje super-moce, zbudujemy plan twojego treningu i zmotywujemy Cię do rozwoju, poprzez wciągającą zabawę. Ilość miejsc ograniczona, do 27 miejsc.

Zajęcia poprowadzi Łukasz Dziedzic, absolwent studiów pedagogicznych, oraz pasjonat rozwoju osobistego. Łukasz uwielbia relaksować się przy grach komputerowych i dobrych filmach fantasy, Na tych warsztatach przekonacie się, że te pozornie odległe od siebie dziedziny, jednak fajnie się ze sobą łączą.

Zapraszamy we wtorek, 2 kwietnia o godzinie 17 do Adebaru.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt