Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Po fantastycznym występie na plenerowej scenie Adebaru w sierpniu ubiegłego roku formacja South For Winter w pełnym składzie wraca do Kołobrzegu z nowym materiałem.

W ostatnich miesiącach zespół zdobył takie wyróżnienia, jak: Oficjalny Artysta na South by Southwest Music Festival w 2023 r.; Finalista w kategorii „Najlepsza grupa/duet” w konkursie International Acoustic Music Awards 2023; Oficjalny Artysta na Folk Alliance International w 2024 r.

Ich muzykę - określaną często mianem „folk-blues", „folk-jazz” lub „renaissance” - doceniły takie serwisy jak: American Songwriter („pełna delikatnych harmonii, zawiłej gry gitarowej i ziemistego wokalu… nienaganne brzmienie”), NoDepression ( „artysta, którego trzeba zobaczyć”), For the Love of Bands („wspaniała mieszanka indie i folk rocka”), Grateful Web („eklektyczny w najlepszym tego słowa znaczeniu”), AmericanaUK („Eteryczna, marzycielska podróż ...podróż, w którą warto się wybrać”), Relix Magazine i DittyTV.

Bilety w cenie 30 i 20 PLN do kupienia w dniu koncertu w Laboratorium Kultury Adebar.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt