Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W sobotę 28. października o godzinie 18. Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na wernisaż wystawy rzeźb i instalacji Przemysława Milewskiego. Wystawę będzie można oglądać do 15. grudnia.

- Pasja i realizowanie się to sens i podróż życia. Czasem wydaje mi się, że to życie i otoczenie inspiruje mnie do pasji, a czasem, że to pasja inspiruje mnie do życia... Najistotniejsze, że są to momenty bycia - w Tu i Teraz. A owoce tego dziś mają nowe światło, nowy cel istnienia. Jestem rdzennym Ziemianinem, z Kołobrzegu. Miłośnikiem różnorodności natury, różnorodności twórczości, spokoju i płynności. Tworzenie traktuje jako sztukę doskonalenia się i naukę poprzez zabawę. Jako indywidualny moment autentyczności, przestrzeń - flow. Tworzenie jest moją medytacją i rozwojem osobistym. Drewno dlatego, że z perspektywy czasu czuję, iż moje prace to hołd dla natury, którą dziś globalnie bardziej doceniamy. Chłoniemy moc lasów, parków. Oddychamy wspólnie tym, co wydychamy, uziemiamy emocje poprzez ich korzenie. Światło dlatego, że uwielbiam Energię. Jej wszechstronną możliwość użycia i przemiany. Kolory dlatego, że to bodźce jak dźwięki - melodia dla oczu – tak pisze o swojej twórczości autor rzeźb i instalacji Przemysław Milewski.

Wstęp wolny i dla każdego.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt