Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na koncert w rytmach tradycyjnego latino, soulu, rocka, reggae, bolero, calypso i rapu. W sobotę 14. października o 20. wystąpi Fabrizio Walker - piosenkarz i autor tekstów, który czerpie z elementów tradycyjnej pieśni latynoamerykańskiej.

W 2010 roku dołączył do zespołu Infibeat, kolektywu muzyków inspirowanych jazzem, funkiem i karaibskimi dźwiękami. Za album "Aguacero", "Ritmos Cimarrones Vol. I" i "Ritmos Cimarrones Vol. II" otrzymali nagrody Stowarzyszenia Kompozytorów i Autorów Kostaryki za najlepsze albumy w kategorii Alternative Fusion.

Jako solista Fabrizio Walker wydał dwa albumy": "La Cola del Pescado" i "Leirundé". W Europie koncertował w latach 2019 i 2021, grając swoją muzykę w Hiszpanii, Polsce, Francji, Litwie i Łotwie. Teraz wraca na Stary Kontynent z nowym materiałem, z którym zagości także w Kołobrzegu.

Bilety w cenie 30 norm. / 15 ulg. do nabycia w kasie RCK oraz w dniu koncertu w Laboratorium Kultury Adebar.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt