Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy wieczór w Adebarze. Już 20. października o godzinie 20. wystąpi goleniowski Teatr Brama z projektem „Voices”.

„Voices” jest działaniem artystycznym rozpiętym pomiędzy teatrem a muzyką. Teatr Brama używa śpiewu jako jednego z elementów języka teatralnego. Bazując na tradycyjnych, wielogłosowych pieśniach europejskich teatr bada ich wspólny element - trzon człowieczeństwa. Każda pieśń niesie z sobą emocje, atmosferę i historię. Wspólnie tworzą mozaikę ludzkiej wrażliwości. Brama zaprasza widzów do wsłuchania się w melodie, które otulają dźwiękiem i poruszają duszę.

Czas trwania: 60 minut.

Wstęp wolny i dla każdego.

Teatr Brama został założony w Goleniowie, w 1996 r. przez Daniela Jacewicza. Nazwa teatru wzięła się od jego pierwszej siedziby – Bramy Wolińskiej. Dziś Brama jest znanym w Polsce i na świecie niezależnym teatrem alternatywnym, tworzącym w Goleniowie tętniące życiem środowisko kulturalne. Można się o tym przekonać w trakcie odbywających się co roku festiwali – Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT, czy Festiwalu Teatralnego ŁAKNIENIA. Motywację Bramy do działań pod kątem zarówno artystycznym, jak i kulturotwórczym stanowi chęć zrewolucjonizowania relacji pomiędzy artystą na scenie, a widzem. Spektakl jest okazją do spotkania, a także stwarza płaszczyznę do dialogu.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt