Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Znamy Zimowe Gwiazdy Travelist 2024. Kogo wybrali Polacy w tym sezonie?

Miejscowość w górach, miejscowość nad morzem, najlepszy ośrodek narciarski i najlepsza atrakcja sezonu – znamy zwycięzców. Ranking, za którym stoją eksperci Magazynu Travelist.pl, przyciągnął tysiące internautów, którzy poprzez głosowanie wyróżnili miejsca i atrakcje idealne na zimową przygodę. Które z nich skradły serca Polaków?

Wśród górskich miejscowości króluje Zakopane, Szczyrk budzi największe emocje wśród narciarzy, Termy Chochołowskie najlepszą zimową atrakcją. Nad morzem po raz kolejny najpopularniejszy Kołobrzeg! Kołobrzeg – w plebiscycie Zimowych Gwiazd Travelist 2024 nie ma konkurencji i plasuje się na najwyższym stopniu podium.

Co przesądziło o sukcesie? Z pewnością brak miejsca na nudę! Kurort czaruje swoją wyjątkową Starówką i uroczym Nadmorskim Parkiem Zdrojowym. Do tego Latarnia Morska, Skansen Morski i ciekawe muzea, takie jak chociażby Muzeum Oręża Polskiego i Muzeum 6D Maszoperia.

Na podium znalazły się również Gdańsk i Hel, czyli zdobywcy kolejno drugiego i trzeciego miejsca. Hel, jeden z 15 najbardziej zdumiewających półwyspów świata według serwisu The World Geography, przyciąga swoją dzikością i tajemniczością. Z kolei ⅓ Trójmiasta, dzięki licznym kultowym spotom, jest atrakcyjnym miejscem na urlop o każdej porze roku. Droga Królewska, Fontanna Neptuna, Park Oliwski, Westerplatte, Szlak Lwa Heweliona – lista miejsc, które warto tutaj zobaczyć, jest naprawdę długa.

Zakopane, Kołobrzeg, Szczyrk Mountain Resort i Termy Chochołowskie – to te miejsca zajęły pierwsze miejsca w plebiscycie na Zimowe Gwiazdy Travelist 2024. Pełna klasyfikacja znajduje się na stronie Magazynu Travelist

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt