Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Rok 2024 będzie rokiem rowerowym na Pomorzu Zachodnim.

Rozpoczną go „I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej”, które zaplanowano zorganizować w połowie lutego. Spotkanie ma mieć charakter otwarty, a do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaproszeni zostaną wszyscy pasjonaci rowerów. Celem tego wydarzenia jest prezentacja ogromnego potencjału turystyki rowerowej na teranie Euroregionu Pomerania.

Jeśli zatem:

- jesteś organizatorem rajdów rowerowych i chcesz opowiedzieć o swoim wydarzeniu;

- jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji turystycznych i chcesz zaproponować ciekawe miejsce na wycieczki rowerowe;

- prowadzisz biznes związany z rowerami i chcesz pokazać swoje produkty lub usługi;

- jesteś autorem książek związanych z turystyką i chcesz wystawić się ze swoim stoiskiem;

- jesteś pasjonatem rowerów i chcesz pokazać swoje zdjęcia z wypraw, zaprezentować znane lub mało znane atrakcje turystyczne w Euroregionie Pomerania,

to napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a organizatorzy spróbują znaleźć dla Ciebie miejsce podczas I Polsko-Niemieckich Dni Turystyki Rowerowej.

Planowane jest stworzenie przestrzeni dla różnych aktywności promocyjnych: będzie scena główna, przestrzeń na warsztaty i stoiska wystawiennicze, a garaż podziemny udostępniony zostanie do testowania sprzętu. Nie zabraknie również animacji dla najmłodszych oraz inspiracji na rodzinne wycieczki. Organizatorom zależy, aby w programie znalazło się dużo inicjatyw i miejsc promujących nie tylko trasy Pomorza Zachodniego, ale również Meklemburgii-Pomorza Przedniego oraz Brandenburgii.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o nadesłanie do 10.01.2024 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiego opisu tego, w jaki sposób chciałby się zaangażować w I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt