Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Prezydent Anna Mieczkowska i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zapraszają na Festyn Mikołajkowy, który odbędzie się na placu przy kołobrzeskim Ratuszu.

Festyn rozpocznie się 6 grudnia powitaniem Mikołaja. A już o 16 nastąpi rozświetlenie miejskiej choinki.

Od środy do niedzieli, na mieszkańców i turystów czeka moc atrakcji: wizyty u Mikołaja, zabawy taneczne, warsztaty, quizy, gry oraz karaoke. Animacje będą trwały od godziny 15 do 18, w weekend od 13 do 18. Festyn potrwa do 10 grudnia.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali dwie karuzele – wiedeńską i podłogową w formie filiżanek. Korzystanie z tych atrakcji będzie nieodpłatne.

Na festynie każdy znajdzie coś dla siebie. Dominować będzie rękodzieło, pluszaki, świece, serwety, dekoracje świąteczne, stroiki, girlandy, narzuty, mydła, wyroby ze sznurka oraz biżuteria. Nie zabraknie przysmaków – kiełbasy z grilla, kalmarów w cieście, bigosu, gołąbków, krokietów, pierogów, barszczyku, domowych ciast, waty cukrowej, popcornu.

Szczegółowy program na plakacie.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt