Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

13 i 14 kwietnia Kołobrzeskie Neony zapraszają na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Maciej Mazurkiewicz z koszalińskiej Pracowni Druklin.

W sobotę 13 kwietnia uczestnicy będą tworzyć kolaże bazujące na starych fotografiach Kołobrzegu, zawierające charakterystyczne elementy miejskiej architektury, w tym oczywiście kołobrzeskie neony i inne perełki lokalnego designu. Kolaże będą tworzone ze zdjęć wyszukanych w zbiorach Biblioteki oraz prywatnych archiwów.

W niedzielę 14 kwietnia wybrane wspólnie prace przeniesione zostaną na spersonalizowane pamiątki, np. koszulki, torby, plakaty, pocztówki, magnesy.

Wydarzenie ma na celu nawiązanie rozmów, dyskusji i wspomnień o historii miasta, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy Seniorów, którzy są skarbnicą wiedzy o czasach retro kurortu.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Zgłoszenia podesłać można na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty odbędą się w budynku Biblioteki Miejskiej na Ogrodach, Filia nr 1, ul. Żółkiewskiego 6, w godzinach 12-15.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt