Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na warsztaty z linorytu.

Linoryt - to technika graficzna, druku wypukłego. Polegająca na wyżłobieniu w linoleum przy pomocy dłut, wzoru, który odbija się później na papierze. Tą techniką możemy wykonać nie tylko artystyczne prace, ale także stemple, którymi możemy ozdobić nasze prace wykonane w technice decoupage'u i scrapbookingu. I to TĄ TECHNIKĄ MOŻNA BĘDZIE ZAPROJEKTOWAĆ I WYDRUKOWAĆ SWOJĄ GRAFIKĘ NA KOSZULCE CZY TORBIE, którą koniecznie ze sobą zabierzcie. To właśnie tą techniką zostało zaprojektowane nasze logo.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty prowadzone przez rodowitą kołobrzeżankę, Aleksandrę Kosior - absolwentkę grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Działa w obszarze technik grafiki warsztatowej, głównie wklęsłodruk i linoryt, tworząc w tych technikach obrazy odnoszące się do subiektywnych wrażeń. Wraz z Radkiem Włodarskim współtworzy kolektyw wydawniczy OR publication.

Warsztaty odbędą się 9 i 10 marca o godzinie 14.

Wstęp oczywiście wolny i dla każdego.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt