Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Dzień Kołobrzeski organizowany w ramach Projektu Historyczno - Ekologicznego Szkół Podstawowych pod tytułem “Śladami bursztynowego szlaku”.

Celem projektu jest wsparcie Kołobrzegu w staraniach o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku. Obchodom towarzyszyły występy taneczne i wokalne, podczas których podopieczni zaprezentowali swoje talenty. Nie zabrakło loterii z morskimi fantami i pysznych rybnych potraw, których smak i aromat kusił smakoszy.

Spacer korytarzami szkoły stał się prawdziwą morską przygodą. Na odważnych czekały rybackie sieci, morskie muszle, a nawet przepływające gdzieniegdzie ryby i świecące meduzy. Spacerowicze bez trudu odnaleźli wystawę fotografii wykonanych przez uczniów kołobrzeskich szkół w ramach Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego “Pokaż mi swój Kołobrzeg”.

Dzień Kołobrzeski w “ósemce” był pełen energii, kreatywności i wiedzy podopiecznych. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi stworzono przestrzeń, w której każdy czuł się ważną częścią europejskiej kultury.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt