Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Za nami ważne wydarzenie - ślubowanie radnych Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2024-2025.

Młodzieżowa Rada Miasta jest reprezentacją młodzieży uczącej się na terenie naszego miasta i pełni rolę doradczo-konsultacyjną. Młodzieżowy radny może na własnej skórze przekonać się, jak pracuje samorząd, może wyrazić swoje zdanie, zainteresować dorosłych radnych danym tematem i problemem.

Rada podejmuje dużo inicjatyw dla mieszkańców, organizuje różnego rodzaju akcje, również dobroczynne.

Młodzieżowa Rada Miasta opiniuje uchwały Rady Miasta, może też podejmować uchwały ze swoimi pomysłami czy wnioskami, które trafiają później do prezydenta lub Rady Miasta Kołobrzeg.

- Składam serdeczne gratulacje wszystkim 21 radnym! Jestem pełna podziwu dla waszego entuzjazmu i gotowości do działania na rzecz naszego miasta – mówiła podczas pierwszego spotkania prezydent Anna Mieczkowska.

Frekwencja w wyborach wyniosła 66%. Najwyższy procent głosujących uczniów był w SOSW Okruszek i Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Kołobrzegu.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt