Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

To co nas jednoczy to wspólny posiłek, od wieków ludzie gromadzili się przy ogniu, stole i posiłku.

Ciepło domowego ogniska skupia się właśnie w kuchni. Idąc za tą myślą, chcąc zjednoczyć członków rodziny w jednym czasie i miejscu, warto spotkać się w kuchni przygotowując wspólnie posiłek. Wraz z najmłodszymi można wyczarować smaczne, szybkie , kolorowe i zdrowe przekąski.

Zapraszamy rodziny do wspólnego spędzania czasu, który korzystnie wpływa na więzi, a przygotowane w domu jedzenie - na nasze zdrowie. Warsztaty zaczniemy od rozpoznawania smaków , nazywania ich i w efekcie wybrania tych, które lubimy najbardziej. następnie stworzymy oryginalne sałatki i inne warzywne wariacje, które później zagoszczą na naszym stole podczas biesiady.

Warsztaty mają na celu pielęgnowanie więzi rodzinnych, zachęcania do wspólnie spędzanego czasu, a także do zdrowego odżywiania, do którego możemy zachęcać dzieci poprzez zabawę.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 19. listopada o 14. w Laboratorium Kultury Adebar.

Wstęp wolny i dla każdego.

Projekt sfinansowano z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt