Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza w piątek 3. listopada o godzinie 20. na film krótkometrażowy "Trzy miłości" i spotkanie autorskie.

"Trzy kobiety o miłości" to film krótkometrażowy, który eksploruje trzy odmienne historie miłości, w trzech częściach autorstwa trzech studentek Uniwersytetu Jagiellońskiego: Ariny Kolontai, Gai Sobocińskiej i Julii Wolf.

Każda część filmu przybliża widzom niezwykłe losy kobiet, które doświadczyły nieudanych i wyjątkowych miłości. Film zaprasza do refleksji nad różnymi aspektami miłości i jej złożoną naturą, ukazując, że miłość może być zarówno źródłem radości, jak i wyzwań.

Zapraszamy na seans oraz spotkanie z Gają Sobocińską, która przybliży kulisy powstania filmu oraz wprowadzi w świat amatorskiego kina krótkometrażowego. Projekt został realizowany w ramach zajęć na kierunku Wiedza o Teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wstęp wolny i dla każdego.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt