Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Rozpoczynają się przygotowania do 6. edycji Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych w Kołobrzegu, wydarzenia dedykowanego samotnym, starszym oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańcom Kołobrzegu.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem wydarzenia zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach Wolontariuszy, które odbędą się 6, 13, 20 i 27 marca o godzinie 18:00 w Hali Milenium (salka prasowa).

W tym roku niezbędne będzie wsparcie w sekcji kelnerskiej, dekoracyjnej czy porządkowej. Wydarzenie odbędzie się w wersji stacjonarnej, tradycyjnie w Niedzielę Wielkanocną w Hali Milenium w godzinach 10:00 - 12:00. Podczas wydarzenia nie zabraknie tradycyjnych potraw wielkanocnych, wspólnej modlitwy, a także rodzinnej atmosfery.

Organizatorami wydarzenia są kołobrzescy Wolontariusze, Miasto Kołobrzeg, Fundacja Wolne Miejsce, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz Bar Bajewo.

Kołobrzeg czeka na Twoją energię! Skontaktuj się z nami

Aby zmienić przyszłość, potrzebujemy Twojej energii i odwagi. Tworząc swój projekt, nie wahaj się proponować działań przekraczających dotychczasowy horyzont swoich możliwości.

Zgłoś swój projekt